Музика і подорожі

Музика і подорожі.

Музика і подорожі

18–20 липня «ГАЛИЦЬКІ ФЕСТИНИ», МИСТЕЦЬКИЙ АРТ-ПАРК

село Звенигород Пустомитівського району, Львівська область

Арт-парк, як говорять організатори фестивалю, це територія відродження галицької повноцінності. На місці сучасного Звенигорода знаходилося давньоруське городище, тож невипадково саме тут було вирішено перекинути «місток» з минулого в сьогодення. В рамках арт-парку пройдуть виступи фолк-етно груп, лицарські бої, проведення історичного квесту (лабіринт, тир, стрільба з арбалетів, піша траса), показ фільмів і проведення виставок. На час дійства заплановано ярмарок старожитностей і дитяче містечко.

1–3 серпня «ЛЕВАДА-ДНІСТЕР», ТУРИСТИЧНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ

село Торчиновичі Старосамбірського району, Львівська область

На межі Самбірського та Старосамбірського районів, у місцях, де проходять стежки Швейка і Князя Лева, на початку серпня стартує новий етнофестиваль. Організатори фесту обіцяють відвідувачам різноманітний відпочинок: музичні виступи, куштування дерунів, театралізовані презентації туристичних маршрутів (в районі села проходять сім велосипедних і чотири піші стежки). Крім того, усіх бажаючих навчать їздити на конях і переправлятися через річку на байдарці.

8–10 серпня «BE FREE», БІЛОРУСИ ФЕСТИВАЛЯТЬ У ЛЬВОВІ

місто Львів

Цього року Львів прийматиме фестиваль «свободи», на який з’їдуться гурти з Білорусії, Польщі й України. Другий рік поспіль (минулого року фестиваль відбувався в Луцьку) в Україні збиратимуться фанати музики у стилі рок. Фест пройде відразу на двох сценах: у парку імені Богдана Хмельницького виступатимуть рок-гурти, а на Ринковій площі Львова пройдуть покази лицарських клубів і виступлять команди, які грають у стилях «медієвал» та «фолк».

8–10 серпня «БЕСКИДИ», ФЕСТИВАЛЬ ПІСНІ

селище Верхнє Синьовидне Сколівського району, Львівська область

Вже вдруге в урочищі «Княжа галявина», на злитті річок Стрий та Опір, пройде фестиваль пісні «Бескиди». Традиційно фест відбудеться в другі вихідні серпня і збере як відомих українських музикантів і бардів, так і молодь, яка тільки розпочинає свій творчий шлях. За тиждень перед фестивалем діятиме волонтерський табір. Фестиваль проводиться з метою пропагування української авторської пісні, здорового способу життя, розвитку зеленого туризму та для відвідування цікавих історичних місць і гірських вершин.

28–31 серпня «ЧИСТІ ДЖЕРЕЛА БУГУ», ЕКОЛОГІЧНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ

село Верхобуж Золочівського району, Львівська область

Вперше біля витоків Західного Бугу буде проведено екологічний фестиваль. Захистити витоки ріки і привернути до неї увагу організатори збираються потужною музичною програмою, спортивними змаганнями, різноманітними екскурсіями (заплановані подорожі по замках «Золотої підкови», храмах, монастирях і некрополях Золочівщини) і козацькими забавами. Також буде презентовано роботи майстрів образотворчого й ужиткового мистецтва.

29–31 серпня XVIII МІЖНАРОДНИЙ ГУЦУЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

місто Вижниця, Чернівецька область

Вже втретє Вижниця прийматиме в себе міжнародний гуцульський фестиваль. Загалом же цього року він пройде вісімнадцятий раз. Головна мета — відродження, примноження матеріальної, духовної гуцульської культури, місцевих традицій і обрядів. В рамках фестивалю пройде науково-практична конференція на тему «Транскордонне співробітництво та інвестиційні проекти для Гуцульщини: реалії і проблеми». Цього року на акцію запрошено вісім гуцульських делегацій.

текст: Сергій МОСЕВИЧ

фото: Денис ТРОФІМОВ

Додати коментар

Захисний код
Оновити