Екологія Карпат

Екологія Карпат.

На редакційну електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. почали надходити фотографії, що відображають екологічний стан Карпат. Нагадаємо, що йдеться про невпорядковані вирубки, роз’їжджені лісовозами та іншим важким транспортом дороги,  засмічені ріки, потоки й водойми, стихійні сміттєзвалища та інші прояви варварського ставлення до природи гір. Найпромовистіші знімки публікуємо на цій сторінці у рубриці «фотоконкурс». І сподіваємося, що вам не байдужий екологічний стан Карпат, тому фотографій буде дедалі більше. Нехай наша з вами справа піде на користь Карпатам.

Не забувайте вказувати час і місце зйомки! Надсилайте ваші коментарі до фото. Умови подання фотографій на конкурс залишаються попередніми:

• фотографії повинні бути розміром не менше 5 мегапікселів (20x15 см, 300 dpi)

• формат — JPG максимальної якості

• файли фотографій підписати наступним чином: [прізвище]_[назва фото].jpg

• в листі надати розширений коментар до кожної фотографії: прізвище та ім’я автора, місце та час зйомки, назва фото та короткий опис сюжету

• надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Екологія Карпат

Екологія Карпат

Коментарі   

0 #1 Андрій 20.01.2015, 20:43
Нашим людям хіба-що на марсі можна відпочивати, та й там - недовго, щоб не встигли насмітити :sad:
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити