Пішки чи на байку? На конях чи на катамарані?

Пішки чи на байку? На конях чи на катамарані?

Пішки чи на байку? На конях чи на катамарані?

14–24 липня «ПЕРУНІВ ПОЛК — 2008», ТАБІР ХАРАКТЕРНОГО КОЗАЦТВА

село Раштівці Гусятинського району, Тернопільська область

Десять днів поблизу гори Богит діятиме табір «характерного (родинного) козацтва». Саме в ці дні древні слов’яни вшановували Перуна — бога грому. В програмі табору: тренування з бойових мистецтв (тренування з бойового мистецтва «Триглав» буде проводити особисто верховний отаман характерного козацтва — Володимир Куровський), пізнавальні лекційні заняття: слов’янський світогляд, слов’янські духовні практики, родознавство (расологія), сходження на гори Богит, Гольду і Звенигору. 20 липня відбудеться святкування дня Перуна, 22 липня — свято Перуниці.

25–27 липня та 23, 24 серпня «ГАЛІЦІЯ» та «БУКОВИНА», АВТОРАЛІ

місто Львів, місто Чернівці

Незважаючи на скандал, що виник довкола Чемпіонату України з автоперегонів, змагання триватимуть. На другу половину літа заплановані третій і четвертий етапи чемпіонату у Львові і Чернівцях. Саме там усі прихильники швидких машин зможуть оцінити техніку водіння і підготовку «бойових» екіпажів.

16, 17 серпня та 5–7 вересня «ЕКСТРІМ-БАЙК», П’ЯТИЙ І ШОСТИЙ ЕТАПИ ФЕСТИВАЛЮ

село Незвисько Городенківського району, Івано-Франківська область село Яблуниця, Івано-Франківська область

Фестиваль-змагання відбуватиметься в Карпатах протягом усього велосезону — до листопада передбачено вісім етапів фесту. Усі бажаючі байкери зможуть продемонструвати свої вміння та випробувати себе у такій велодисципліні як крос-кантрі. Окрім велозмагань, до переліку заходів включено проведення презентацій прогулянкових туристичних веломаршрутів.

5–7 вересня «ПІВДЕННИЙ БУГ — 2008», ІІ ЕТАП КУБКА УКРАЇНИ

село Сокілець Немирівського району, Вінницька область

Щороку на берегах Південного Бугу проводяться етапи Кубку України з водного туризму. На початку осені тут зберуться кращі «водники» України, щоб остаточно визначити, кому цього року дістанеться кубок. Змагання проходитимуть на катамаранах «двійках» і «четвірках», а також на одномісних каяках. За три дні спортсмени подолають «коротку» і «довгу» дистанції, пройдуть кілька порогів, серед яких і надзвичайно популярний «Інтеграл».

12–14 вересня «ГОРИ НА ДОЛОНІ», ФЕСТИВАЛЬ КІННОГО ТУРИЗМУ

місто Косів, Івано-Франківська область — село Кваси Рахівського району Закарпатської області

Осередками кінного туризму вважають місто Косів і село Кваси. Тут реалізували проект міжнародної благодійної фундації «Хайфер Прожект Інтернешнл» з відродження в Українських Карпатах коней гуцульської породи. Знайомство з цими рідкісними кіньми«гуцуликами» чекає гостей та учасників фестивалю у Косові. А кінні походи відбудуться у Квасах. У програму фестивалю також входять: тренувальні заняття з верхової їзди, прогулянки верхи у супроводі інструктора, комплекс екскурсійних заходів, розважальні конкурси і святкова програма. Організатори запропонують вам нові цікаві маршрути мандрівок верхи. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити