Рейди, ралі, марафони

Рейди, ралі, марафони.

Рейди, ралі, марафони

8–15 червня «ШВЕЙК-ФЕСТ ГАЛИЧИНА», МІЖНАРОДНИЙ ВЕЛОСИПЕДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

місто Львів, Україна — місто Шаторальяуйхей (Sa’toraljau’jhely), Угорщина

Майже марафон: тиждень — Європою на велосипедах у пошуках справжніх і міфічних слідів бравого вояка Швейка. Велопробіг стартує у Львові. Мандрівка до снаги велосипедистам із досвідом тривалих подорожей. Проходитиме асфальтованими трасами та ґрунтовими гірськими дорогами. Велосипедисти візьмуть участь у відкритті пам’ятника Швейку у містечку Устрики Долішні (Ustrzyki Dolne) у Польщі та матимуть нагоду порівняти, як уявляємо собі гашеківського героя ми й наші сусіди. Минулого року біля львівської ратуші учасники «Швейк-фесту Галичина 2007» встановили вже другий у Львові пам’ятник Швейкові — цього разу вояка посадили на велосипед.

4–6 липня «КАРПАТСЬКИЙ БАЙКЕР 2008», ПЯТИЙ ВІДКРИТИЙ МОТО-БАЙК ФЕСТИВАЛЬ

місто Косів, Івано-Франківська область

Зліт байкерів міжнародного рівня. Фестивальний табір розташується на території місцевого летовища. Тут влаштують паркінг, наметове містечко, сцену, розкладуть торгові намети, відведуть майданчики для картингу й мотокросу. У програмі фесту також «покатушки» — до шешорського водоспаду, і справжній екстрім — ендуро (перегони по лісистій місцевості). Байкери будуть змагатися на вузьких стежках довкола Косова, долаючи скелі, потічки й лісові хащі. Все це — вдень, а вночі — дискотека.

6, 7 липня ТУРИСТИЧНЕ РАЛІ «НА ІВАНА КУПАЛА»

селище Славське, села Верхнє Синьовидне та Неслухів Сколівського району, Львівська область

Всеукраїнський зліт власників «горбатих» запорожців. Зазики пройдуть маршрут Сколівськими Бескидами — сільськими і лісовими дорогами, що ними зазвичай їздять лісовози. Принцип ралі — «на виживання». Усі, хто доїде до кінцевої точки, вважатимуться переможцями.

7–9 липня «КОЗАЦЬКІ ВЕРТЕПИ », МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ПОДОРОЖЕЙ

село Новий Мізунь Долинського району, Івано-Франківська область

У програмі джип-фестивалю — трофі-рейд і тріал (змагання з водіння автомобіля по трасі зі штучно створеними перешкодами). Участь у фесті планують узяти близько 100 екіпажів з України та з-за кордону, зокрема команди з Польщі, Англії, Німеччини та Фінляндії.

7–9 липня «СВЯТО КУПАЛА НА ДРАГОБРАТІ», ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ «ЕКСТРІМ-БАЙК»

селище Ясіня Рахівського району, Закарпатська область

Фестиваль-презентація активних видів туризму: три дні яскравих та екстремальних відчуттів на курорті Драгобрат. Учасників та гостей цьогорічного фесту чекають велосипедні тури Свидовецьким масивом, походи до високогірних озер Івор та Геришаска, кінні мандрівки, пейнтбол, показові польоти на парапланах. Плюс видовищні змагання з маунтинбайку — на крутих трасах Драгобрату зазвичай набираються не лише адреналіну, а й страху. З нагоди древнього свята Купала, як завжди, — театралізоване дійство, святкова ватра, концерт за участю етно-гуртів та інші розваги. Організатори влаштовують наметове містечко.

18–20 липня «МІЗУНСЬКА ZВИГОДА», ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ

селище Новий Мізунь Долинського району, Івано-Франківська область

Крос-кантрі, нор-шор, даунхіл, тріал — і все це посеред лісу, на добрячій віддалі від цивілізації, на природних трасах, ускладнених спеціально збудованими перешкодами. Заповідається видовищне шоу й порядний екстрім. Не можете брати участі — їдьте дивитися. А ще — слухати ді-джеїв і фолкові колективи, які щовечора підбадьорюватимуть відчайдухів-велосипедистів.

15–17 серпня «ДНІСТРОВСЬКА РУРА», ФЕСТИВАЛЬ-СПЛАВ

місто Галич — село Незвисько Городенківського району, Івано-Франківська область

Сплав на катамаранах мальовничим каньйоном Дністра передбачає зупинки і екскурсії до водоспадів, печер, до природних, історичних та архітектурних пам’яток. Ночівля в наметах на березі ріки буде присмачена рибною юшкою, а вудити рибу зможе кожен. У селі Незвисько учасників сплаву зустрінуть музики фестивалю молодих етно-фолк колективів «Дністровська рура». Гідним закінченням будуть бучні танці — до самого світанку просто на березі ріки. 

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Денис ТРОФІМОВ

Додати коментар

Захисний код
Оновити