На воді, в горах, у небі

На воді, в горах, у небі.

На воді, в горах, у небі

 

30 квітня – 4 травня «КАРПАТСЬКИЙ КОРДОН ’08», ТРОФІ-ЕКСПЕДИЦІЯ

місто Львів, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська області

Участь у міжнародній експедиції візьмуть півсотні автомобілів з України, Литви, Білорусі, Польщі, Німеччини. Маршрут проходитиме старим австро-угорським кордоном від Ужоцького до Торунського перевалів і далі до румунського кордону. Екстремальна їзда вимагає підготовки водіїв та машин і спеціального спорядження.

1 травня «ЗАХІДНИЙ ВІТЕР», IV МІЖНАРОДНИЙ МОТОФЕСТИВАЛЬ

місто Львів

Колоритне шоу і великий мотофорум зазвичай збирає більше трьохсот байкерів. Парад, показові виступи і змагання з майстерності керування — вдень. Рок-концерт — увечері. Колег підтримає львівський клуб шанувальників «горбатих» запорожців і приєднається до виставки та параду.

2–4 травня «Х-ГУЦУЛІЯ 2008», ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ

місто Івано-Франківськ

Третій відкритий фестиваль екстремальних видів спорту — це фактично три дні змагань нон-стоп: скейтбординг, тріал, агресивні ролики та лейкджампінг (стрибки з трампліна у воду на велосипедах). Плюс фінал всеукраїнського турніру з вуличного хокею. А цвях фесту — етап Кубку України з маунтинбайку, який пройде на Вовчинецьких горах поблизу Івано-Франківська.

5, 6 травня «УЖГОРОДСЬКА САКУРА», МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПЕТАНКУ

місто Ужгород

У змаганнях візьмуть участь представники України, Росії, Білорусі, Польщі, Угорщини, Словаччини та Румунії (минулого року звання кращих петанкістів виборювали понад 100 спортсменів з п’яти країн світу). Петанк — французька національна гра, проходить на відкритих майданчиках і полягає в тому, щоби спрямувати кулі якнайближче до фішки і куль суперника. В Англії петанк називають lawn bowling, тобто боулінг на газоні.

9–11 травня ФЕСТИВАЛЬ «ЕКСТРІМ-БАЙК 2008», ДРУГИЙ ЕТАП

село Яблуниця Яремчанської міської ради, Івано-Франківська область

Фестиваль-змагання відбуватиметься в Карпатах протягом усього велосезону — до листопада передбачено вісім етапів фесту. Усі бажаючі райдери зможуть продемонструвати свої вміння та випробувати себе у таких велодисциплінах, як крос-кантрі і даунхіл. Окрім велозмагань, до переліку заходів включено проведення презентацій прогулянкових туристичних веломаршрутів.

15–22 травня «ПОВІТРЯНЕ БРАТЕРСТВО 2008», МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ З ПОВІТРОПЛАВАННЯ

місто Кам’янець-Подільський, Хмельницька область

Над містом у ці дні піднімуться десятки велетенських повітряних куль. Вільні польоти чергуватимуться зі спортивними, під час яких повітроплавці будуть виконувати завдання на дистанції за містом. А ввечері 17 травня у фортеці влаштують світлове шоу з повітряними кулями. Охочі не тільки подивитися, але й спробувати себе у повітроплаванні, можуть звертатися до організаторів фесту.

23–25 травня ФЕСТИВАЛЬ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ «КУБОК КАРПАТ 2008», ТРЕТІЙ ЕТАП

села Пилипець, Подобовець Міжгірського району, Закарпатська область

Багатоетапний фестиваль позашляховиків «Кубок Карпат 2008» — справжнє свято для шанувальників гірського ралі. Джипінг проходитиме у формі рейду з елементами спортивних змагань. Фестиваль матиме формат масового заходу, учасниками якого можуть бути усі бажаючі, незалежно від віку та рівня майстерності. Організатори заходу виступають за збереження Карпат, тому ралі буде відбуватися в межах населених пунктів на сільських дорогах. 

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Ірина ПУСТИННІКОВА

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити