Перемогли справжні карпатолюби

Перемогли справжні карпатолюби.

Другий рік поспіль журнал «Карпати. Туризм. Відпочинок» проводить акційну передплату для читачів видання. Оформивши у поштових відділеннях чи передплатних агенціях річну, піврічну або студентську передплату на 2008 рік та надіславши копію купона-квитанції на адресу редакції, читачі ставали учасниками розіграшу подарунків від відомих виробників туристичного спорядження.

Перемогли справжні карпатолюби

Нагородження переможців відбулося безпосередньо в редакції журналу. Але спочатку працівники влаштували гостям-переможцям невеличку екскурсію і розповіли, як народжується кожне нове число видання, як журналісти збирають інформацію, а фотографи ловлять в об’єктив неповторність кожної миті, і як усе це потім опиняється на сторінках «Карпат».

Тішить те, що на відміну від минулорічної події, цьогорічне нагородження було, так би мовити, сімейним. Кожен призер привіз із собою «групу підтримки» — родичів, близьких, друзів. Адже передплату на журнал не раз оформляли усією родиною, відповідно і подарунки сприймалися не інакше, як спільні. Наші переможці виявилися справжніми туристами. У всякому випадку призи потрапили не у випадкові руки. Судіть самі.

Зіновій Мелень передплачує журнал ось уже три роки. Чоловік, родом із села Корчин Сколівського району, зараз працює директором загальноосвітньої школи в селі Сокільники на Львівщині. Зіновій закоханий у Карпати, та часу для гірських мандрівок не завжди вистачає. Любов до гір прищепив дружині й двом донькам. Сестри узагалі охоче подорожують, але в Карпатах бувають частіше, ніж будь-де. Наплічник від ТМ Marmot, що дістався Зіновію в подарунок, зміцнить бажання його сім’ї відвідувати гори.

Віталій Москалюк —? майбутній юрист, студент Відкритого міжнародного університету «Україна» (філія у місті Косів). Горами, як розповідає сам, не ходить, а лазить з 15 років. І гірськолижний костюм від ТМ Commandor, отриманий під час розіграшу подарунків, допоможе Віталію почуватися комфортніше у мандрівках. Улюбленими місцями студент називає Писаний камінь та Маршовий камінь на Сокільському хребті.

Часто ходить з учнями у гірські походи Марія Юрнюк —? вчитель образотворчого мистецтва та креслення в селі Гринява Івано-Франківської області. Марія передплачує журнал уже другий рік. Чоловік Ярослав поділяє «гірське» захоплення дружини, разом мандрують Карпатами. Сподіваємося, що відпочинок на гірськолижній базі в селі Яблуниця на Івано-Франківщині від туроператора «Карпати. Туризм. Відпочинок» додасть наснаги лагідній та романтичній Марійці.

За словами Парасковії Люклян із гірського села Осмолода на Івано-Франківщині, у житті їй не доводиться нудьгувати. Адже чоловік 19 років працює рятувальником в Осмолодському гірському пошуково-рятувальному пості. Пані Парасковія жартує, що у неї не життя, а суцільна «надзвичайна ситуація». Читачці випав у подарунок спальник з гермоупаковкою від ТМ Ferrino. Якраз вдала річ для життєвих випробувань.

Студентка Національного університету водного господарства та природокористування у місті Рівне Дарина Кропивко продовжила розпочату в минулому році традицію відпочинку на гірськолижній базі «Оаза» в урочищі Драгобрат на Закарпатті. Співпало так, що минулоріч, під час розіграшу подарунків, путівку на цей курорт виграла її мама. Хоча дівчина вже другий рік передплачує журнал, у горах побувала вперше. До цього часу вона і мати подорожували переважно за кордоном. Тепер у Дарини нове захоплення —? гірські лижі та Українські Карпати. Відпочинок організував наш партнер — туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок».

Несторові Бучку, що мешкає в Чернівцях, передплату на журнал потайки оформила дружина Жанна. Сюрприз удався ? чоловікові випав гірський велосипед від фірми MTB-Bike (місто Івано-Франківськ). Подружжя викладає на географічному факультеті Чернівецького університету. Пан учко тривалий час працював у картографічній лабораторії. У гори ходить з трьох років. Займається практично усіма видами туризму —? спелеологією, гірськолижними мандрівками, сплавами тощо. Новорічні свята вони з дружиною традиційно проводять у горах. Улюбленим «першосічневим» маршрутом Нестора є похід на гори Близниці.

Досі Ольга Матійчин із села Тростянець Івано-Франківської області журнал «Карпати» купувала. Це її перша передплата на наше видання, яка виявилася ще й призовою ?— Оля отримала спальник від ТМ Terra Incognita. Зараз дівчина опановує спеціальність «менеджер з туризму» в Інституті менеджменту та економіки «Галицька академія». Захоплюється геологією та астрономією.

Вероніці Бевз із Києва передплатний купон на журнал подарував на Новий рік чоловік Володимир. До подарунку додалася пара блейдів від ТМ Fischer. Дівчина є студенткою Київського університету туризму, економіки і права (факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу). Любов до гір прищепив їй Володя. Зараз вони спільно займаються організацією відпочинку в Карпатах. Вероніка дуже комунікабельна й відверта людина. За її словами, приїзд до редакції на вручення подарунка став для студентки справжньою пригодою.

Перемогли справжні карпатолюби

Неофіційна частина заходу — фуршет — проходив у арт-кафе «Химера» в Івано-Франківську. Це була хороша нагода в затишній і дружній атмосфері поспілкуватись із переможцями акції, дізнатися про те, чим живуть і цікавляться читачі журналу «Карпати», почути цінні відгуки та пропозиції щодо нашого видання. 

текст: Олена НАБОКА

фото: Денис ТРОФІМОВ

Додати коментар

Захисний код
Оновити