Еволюція відкриттів

Еволюція відкриттів.

Еволюція відкриттів

8 березня ФЕСТИВАЛЬ ШОКОЛАДУ

місто Львів

На площі Ринок у центрі міста шість годин поспіль проходитиме дегустація шоколаду — плиток, батонів, брусків та шоколадних напоїв. Турнір із поїдання шоколаду, змагання зі спорудження веж із шоколадних плиток, конкурс малюнків на фользі та витинанок із цього делікатного матеріалу, а також шоколадно-льодове шоу — це ще не повний перелік забав і видовищ. Істотну частину фестивального дійства обіцяють присвятити історії шоколаду, адже роблять його у Львові майже 300 років — з другої половини XVIII століття. Фестивальний вечір віддадуть музиці.

21–23 березня «ПЕРЕЙШОВ БИ Я ТИСУ», ФЕСТИВАЛЬ УГОРСЬКОЇ ПІСНІ І ТАНЦЮ

село Пийтерфолво Виноградівського району, Закарпатська область

На це свято у Пийтерфолво збираються творчі колективи з усіх куточків Закарпаття, де живуть угорці. Вони дуже різні: відмінності можна знайти як у говірках, так і в декорі одягу, в манері вести танець. Побувати на такому фестивалі означає зсередини роздивитися пласт культури, який для більшості українців усе ще залишається невідомим.

Еволюція відкриттів

6–9 квітня ВЕЛИКДЕНЬ У ЛЬВОВІ

місто Львів

Фестиваль відтворить традиції міських фестин, молодіжних ігор і забав — гаївок, запропонує взяти участь у майстер-класах із писанкарства, відвідати театралізовані дійства, які зображатимуть місцеві звичаї Великодня. Також у ці дні у Львові пройде свято духовної пісні.

3–5 травня «ЕТНОЕВОЛЮЦІЯ», ДРУГИЙ МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

село Космач Косівського району, Івано-Франківська область Космач є центром гуцульської традиційної культури. Тут мало не в кожній хаті живе талановитий майстер, музика-віртуоз або й нащадок самого Олекси Довбуша. «ЕтноЕволюція» презентує не лише народні традиції і ремесла Карпатського краю, але й дає можливість співставити специфіку гуцульської символіки, мелосу тощо, а загалом — ментальність горян, із етнічними особливостями інших регіонів країни. Адже гостями фесту (за програмою близького до Шешорського) обіцяють бути народні майстри, художники, дизайнери, кінематографісти та етногурти з усієї України. 

Еволюція відкриттів

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Мирослав КУШНІРЕНКО

Додати коментар

Захисний код
Оновити