Наввипередки з хвилею і вітром

Наввипередки з хвилею і вітром.

Наввипередки з хвилею і вітром

 12–17 березня ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛИЖНИХ ГОНОК

селище Славське Сколівського району, Львівська область

Чемпіонат з бігу на лижах серед юніорів визначить претендентів на участь у наступній зимовій олімпіаді. Змагання у гонках та в командній естафеті на дистанції з чималим перепадом висот (до 200 метрів) обіцяють бути видовищними.

15–19 березня ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ТА КУБОК УКРАЇНИ (ТРЕТІЙ ЕТАП) ЗІ СНОУБОРДИНГУ

туркомплекс «Буковель», село Поляниця Яремчанської міськради, Івано-Франківська область

Професійні райдери змагатимуться у паралельному слаломі і слаломі-гіганті — в альпійських видах сноубордингу, що в їх основі лежать гірськолижні традиції. Переможців визначать за часом, показаним на трасі у двох спробах. Для чемпіонату туркомплекс надасть одну з найскладніших трас.

15, 16 березня ПРОДОВЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ «ҐРИНД ЖОЛИ »

туркомплекс «Справжня казка», село Подобовець Міжгірського району, Закарпатська область

Ґринджолами горяни називають саморобні санчата. Фестивальні змагання на санках пройдуть на спеціально підготовленому схилі. На веселий турнір запрошують як малечу, так і дорослих — всі зможуть відчути себе спортсменами і разом із тим удосталь побавитися. Учасники вправи «Веселі ґринджоли» мають подолати спуск на швидкість, вправно обходячи перешкоди. А під час змагання «Богатир» тати і мами повинні витягти на гору санки з малечею і вже разом із нею спуститися вниз. Окрім змагань на час і швидкість, передбачаються ігри, дискотеки і фейєрверки.

22–25 березня КУБОК УКРАЇНИ З МОГУЛУ

селище Ясіня Рахівського району, Закарпатська область

Турнір з могулу (різновид фрістайлу) пройде на трасах спортивної бази товариства «Україна», а за відсутності снігу в селищі Ясіня — на Драгобраті, на горі Стіг. Подивитися, як спортсмени долають горбистий схил і виконують стрибки, зазвичай збирається чимало глядачів. Адже українські фрістайлісти — одні з найсильніших у світі, і на змаганнях завжди показують клас.

28–30 березня ФЕСТИВАЛЬ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ «КУБОК КАРПАТ», ПЕРШИЙ ЕТАП

урочище Драгобрат, селище Ясіня Рахівського району, Закарпатська область

Фактично це відкриття сезону перегонів і «покатушок» горами. На трасах Драгобрата відбудуться змагання з гірського ралі серед повнопривідних автомобілів. Адреналіну власники залізних коників ковтнуть досхочу — в цей час у драгобратських горах снігу і баюр, вкритих кригою, не бракує. 

 Наввипередки з хвилею і вітром

28–30 березня «КАРПАТСЬКІ РАЛІ », КУБОК УКРАЇНИ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ

село Новий Мізунь Долинського району, Івано-Франківська область

Пройти пороги найвищих (четвертого і п’ятого) рівнів складності на норовливих карпатських ріках — Свічі й Мізунці — ось мета екстремалів-сплавників. Спортсмени виступлять на каяках, байдарках-одиничках, на катамаранах-двійках і катамаранах-четвірках. Ці перегони треба бачити: карпатське водне ралі схоже на американські гірки.

4–6 квітня ФЕСТИВАЛЬ «ЕКСТРІМ-БАЙК 2008», ПЕРШИЙ ЕТАП

селище Верховина, Івано-Франківська область

Багатоетапний фестиваль-змагання з маунтинбайку відбуватиметься в різних районах Карпат упродовж усього року. Шанувальники гірського велоспорту змагатимуться у крос-кантрі (перегони ґрунтовими дорогами), даунхілі (швидкісний спуск), нор-шорі (спуск спеціально ускладненою трасою). Також під час кожного етапу фестивалю відбуватимуться презентації туристичних велосипедних маршрутів.

18–20 квітня ЗАКАРПАТСЬКИЙ МОТОФЕСТ 

селище Солотвино Тячівського району, Закарпатська область

Байкери з «Транскарпатського мотобратства» відкривають сезон подорожей Карпатами. Парад, показовий виступ майстрів мотокросу, шоу-битва реконструкторів із клубу «Воїн» (Хмельницький), рок-концерт та інші специфічно байкерські забави — все це буде доступно гостям фестивалю всього за 15 гривень «з носа». Така платня перетворить їх на повноцінних учасників акції. Для екстремалів влаштують наметове містечко, всі інші зможуть мешкати у приватних пансіонатах і готелях за власний кошт.

30 квітня – 5 травня «ЧЕРЕМОШ–2008», ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ

село Топільче, село Красник Верховинського району, Івано-Франківська область

Чорний Черемош — одна з найскладніших для сплаву річок у наших горах. Поміж прикарпатськими селами Явірник і Красник знаходиться каскад із п’яти порогів третьої-п’ятої категорій складності. Саме тут традиційно проводяться щорічні всеукраїнські змагання екстремалів від водного туризму — перегони на каяках, байдарках і катамаранах. Спортсмени проходять водою три дистанції: довгу — до 18 кілометрів, коротку — до шести, і слалом — близько кілометра з найскладнішими перешкодами. 

Наввипередки з хвилею і вітром

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Мирослав КУШНІРЕНКО

Додати коментар

Захисний код
Оновити