Ґринджоли — зі сміхом до перемоги!

Ґринджоли — зі сміхом до перемоги!

Здавалося б, що може скласти конкуренцію стрімким лижам чи сноуборду і так само впевнено кинути виклик засніженому схилу? Фестиваль «Ґринджоли», проведений 22–24-го лютого на відпочинковій базі «Захар Беркут» партнером журналу туроператором «Карпати. Туризм. Відпочинок» довів, що прості гірські санчата складають непогану альтернативу розпопуляризованим гірськолижним видам розваг.

Ґринджоли — зі сміхом до перемоги!

Веселощі на ґринджолах значно доступніші, ніж прокат лиж або сноуборда (не кажучи вже про моторизований транспорт) в першу чергу завдяки тому, що для катання на санчатах не потрібно якогось особливого спорядження — теплого одягу цілком достатньо. Крім того, щоб піднятися на гірку, з якої хочеться спуститися, не обов’язково користуватися підйомником. Розваги на ґринджолах цілком безпечні — звичайно, якщо ви не боїтеся перевернутись набік. Завдяки тому, що посадка на таких санчатах досить низька, серйозні падіння неможливі, на відміну від гірських лиж, наприклад.

Ґринджоли-фест розпочався з пошуку і реєстрації учасників. Довго їх шукати не довелося — деякі бажаючі навіть скидали з себе лижі і наввипередки мельдувались на участь у змаганнях, почувши, що переможці будуть нагороджені призами від організатора змагань.

Після реєстрації першої групи був проведений конкурс паралельного спуску «на виліт». Учасники спускалися парами, і хто перетнув фінішну лінію першим, той потрапляв на наступний етап змагань. Вітаємо з найкращим результатом і чудовими призами абсолютного переможця фіналу — Василя Насадика з міста Городенка Івано-Франківської області.

Наступні перегони передбачали маневрування між перешкодами. В одиночних заїздах визначилися майстри слалому на ґринджолах. Перше місце виборола Надія Білинець із села Волосянка Славського району Львівщини, отримавши за сміливість і вправність на санчатах підбірку журналів та десятимісячну передплату на наше видання.

«Подвійний медаліст» ґринджол із міста Львів Руслан Грицик здолав опонентів у двох конкурсах — «богатир» (умова перемоги: якнайшвидше піднятися з санчатами до точки старту і першим спуститися до фінішу) та «марафон» (загальний спуск: один заїзд визначає переможців). 

Ґринджоли — зі сміхом до перемоги!

Організатори вдячні учасникам змагань за їхні щирі посмішки й ентузіазм, а також відпочинковій базі «Захар Беркут» за допомогу у проведенні фестивалю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити