Тисовецький слалом

Тисовецький слалом.

Схил найвищого пагорба спортивно-тренувальної бази «Тисовець» (висота понад 1000 метрів) протягом трьох днів (11–13 лютого) «розписували» сноуборди учасників чемпіонату України серед юніорів. За останні кілька років «Тисовець», відомий передовсім своєю біатлонною трасою, уперше приймав сноубордерів, але молодь залишилася задоволена схилом і погодою. Втім, недостатній шар снігу таки змусив організаторів відмінити заплановане раніше змагання в дисципліні бордеркрос, яка з 2006 року входить в олімпійську програму. 

За призові місця у так званих альпійських дисциплінах — паралельний слалом і паралельний слалом-гігант — боролися 42 учасники (28 хлопців та 14 дівчат), члени збірних команд Київської, Тернопільської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Івано-Франківської областей і міста Київ. Призери незабаром виступатимуть на Кубку світу зі сноуборду, братимуть участь у міжнародних змаганнях FIS у Києві.

Дещо про себе, чемпіонат і власні враження від участі в ньому розповідає представниця київської Центральної школи вищої спортивної майстерності «Колос» Ольга Федак: — Для мене сноуборд — це стиль життя. Серйозно займаюся цим спортом менше, ніж хотілося б — два роки, до того більше десяти років каталася на лижах. Мені найбільше імпонує дисципліна бордеркрос, але в Україні, на жаль, вона ще майже не розвинута. Щодо змагань, то дуже задоволена своїми результатами. І, якщо чесно, хотілося б трохи крутішого спуску.

Тож нехай наших юніорів допускають на все крутіші спуски і престижніші змагання. 

Тисовецький слалом

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити