В урбаністичному стилі

В урбаністичному стилі.

В урбаністичному стилі

2-5 листопада ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «БУКОВА ВІТЬ»

місто Чернівці

Поліетнічна Буковина має чим потішити око, вухо, шлунок і гаманець туриста на цьому святі. Адже на Чернівеччині мешкають представники 76-ти національностей, більшість яких представить свій етнос на фестивалі. Традиційно це будуть народні ремесла, кухня, музика і забави. Один день — третє листопада — вирішено присвятити виключно Святу національного костюму, який пройде на площі Філармонії. Упродовж дня тут розгорнуться театралізовані дійства, що відтворять обряди, традиції і звичаї різних районів Буковини. У наступні дні гостям міста запропонують велику концертну програму та ярмарок виробів народних умільців.

7-11 листопада IV МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ДРАБИНА»

місто Львів

Гасло фестивалю — «Єдність у різноманітті. Сучасне покоління: час, простір, власна візія». У конкурсній програмі візьмуть участь близько 20 театрів із різних регіонів України, а також із Чехії, Росії, Польщі, Румунії та Німеччини. Переможців визначатимуть у чотирьох номінаціях: «Краща театральна композиція», «Кращий режисер», «Кращий актор», «Приз глядацьких симпатій». Журі фестивалю — відомі режисери, актори, художники, письменники, драматурги з перелічених країн. Глядачів запрошують долучатися. Для учасників фесту та всіх бажаючих українські, австрійські та британські режисери проведуть майстер-класи з особливостей сучасної драматургії.

4-9 грудня ФЕСТИВАЛЬ «JAZZ BEZ 2007»

місто Львів

Із польських міст Санок та Перемишль джазовий фест примандрує в Україну — до Львова. І вже відтіля вирушить до Луцька і Тернополя. У Львові в театрі Заньковецької та джаз-клубі Lyalka гратимуть зіркові постаті світового джазу — Лі Конітц (США) у супроводі Trio Mencel (Польща). Лі Конітц, метр американського джазу 50–60-х років, в останні роки не концертував у Європі. Його виступи на батьківщині також є рідкістю і, як правило, збирають кількатисячні аудиторії. Для України концерт Конітца — унікальний шанс відчути живу атмосферу «золотого віку джазу». Разом із маестро її творитимуть музиканти з Франції, Данії, Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії і Литви.

12 грудня АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ 

місто Яворів, Львівська область

Особливості бойківських традицій ворожити на судженого і «замовляти» добру долю, давній обряд кусання «калити» в ніч на Андрія (з 12 на 13 грудня) інсценізують народні колективи Яворівського району Львівщини. Театралізоване дійство відбудеться у народному домі «Сокіл». Поки дівчата зазиратимуть у люстерка, розсипатимуть зерна, ліпитимуть вареники, за стінами клубу в Яворові триватиме справжнє свято — хлопці доводитимуть свою приязнь дівчатам, роблячи збитки їхнім батькам.

Додати коментар

Захисний код
Оновити