Осінь з присмаком кави

Осінь з присмаком кави.

Осінь з присмаком кави

6-8 жовтня ДЖИП-ФЕСТИВАЛЬ «ПЛАЙ OFF-2007»

селище Славське, Сколівський район Львівської області

Місце дислокації джиперів і байкерів (кількість учасників необмежена) — курортне містечко Славське, відоме серед вітчизняних та іноземних прихильників екстремальної їзди власне фестивалем позашляховиків, який проходить тут щовесни та щоосені. У програмі цьогорічного фесту — підйом на вершини карпатських гір Високий Верх (1242 метрів) та Тростян (1232 метрів), а також змагання у джиптріалі. Гонка проходитиме класичним карпатським бездоріжжям і передбачає, зокрема, небезпечні переходи гірськими річками — як упоперек русел, так і вздовж них. На додачу — бойківські забави і похідний куліш.

7-9 жовтня ДЕНЬ МІСТА ЧЕРНІВЦІ

місто Чернівці

Своє 597-річчя столиця Буковини відзначить багатьма експозиціями, ярмарками і фестивалями, відкриттям нових виставкових залів та реставрованих пам’яток історії й архітектури. Міжнародний фестиваль «Буковинські зустрічі», парад автомобілів, виставка квітів та досягнень садівництва й городництва, дефіле від модельєрів та перукарів, кулінарний фестиваль «Коровай-2007», художня виставка «Світ левкасу та емалі», експозиція старовинних поштівок «Обличчя старого міста», міжнародна виставка голубів, вуличні концерти оркестрів духових інструментів — це тільки частина того, чим потішить святкове місто своїх гостей.

7-17 жовтня КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНИХ ТУРИСТСЬКИХ ПОХОДІВ

місто Ужгород Закарпатської області

Для змагань із пішохідного туризму обрали мальовничу місцевість довкола Невицького замку. Шість етапів, на яких треба продемонструвати вміння орієнтуватися на місцевості, переправлятися через гірські річки і яри, рятувати товариша (передбачено виконання елементів рятувальних робіт) тощо — це 160 кілометрів лісами і горами. Маршрут другої категорії складності, такий собі міні-екстрім-марафон від Федерації спортивного туризму України.

12-14 жовтня ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ-ФЕСТИВАЛЬ КАРПАТ З БОЛДЕРІНГУ

село Бубнище, Долинський район Івано-Франківської області

Змагання пройдуть на території пам’ятки природи державного значення «Скелі Довбуша» і обіцяють бути справжнім видовищем. Адже болдерінг уважається одним із найбільш екстремальних видів скелелазіння на природному рельєфі, оскільки передбачає долання серії коротких складних трас з мінімумом зачіпок для рук. Перемагає той, хто за певний час пройде більшу кількість скельних маршрутів. До речі, на фестивалі буде представлено близько 50 трас різних категорій складності (а загалом на Скелях Довбуша «пробито» 87 маршрутів). Спортсмени і глядачі замешкають табором біля підніжжя скель.

12-14 жовтня ФЕСТИВАЛЬ ПОЗАШЛЯХОВИКІ В «ВЕРХАМИ НА КОЛЕСАХ»

Верховинський район Івано-Франківської області

Гриняву і Чивчинські гори автомобілісти підкорять уперше. І якщо рейд цією частиною Прикарпаття в жовтні обіцяє бути відносно прогулянковим — фактично спроба відкрити Гуцульщину по-новому, то змагання з гірського підйому забезпечать добрячу порцію адреналіну. А запальний фолк спеціально для переможців довершить враження. Отож, озброївшись паспортами (бо ж маршрут пролягає українсько-румунським прикордонням), слід бути готовими до перегонів семи кілометровою трасою з набором висоти приблизно у вісімсот метрів — від Верховини (574 метрів над рівнем моря) через присілки Віпче і Великий Присліп до підніжжя гори Біла Кобила (1476 метрів). А під час рейду — пройти 25 кілометрів хребтами Гринявських гір з Верховини повз села Замагура, Голови та Яблуниця до Устеріків. На випадок негоди запланований інший, не менш цікавий (і навіть на 20 кілометрів довший) маршрут Верховинщиною.

12-14 жовтня ВСЕ УКРАЇНСЬКИЙ КОВАЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗАЛІЗНИЙ ЛЕВ-2007»

місто Львів

Здається, аж тепер міщани, а також туристи матимуть у Львові спеціальне місце для офіційних освідчень та вирішення всіляких сердечних справ. На цьогорічному фестивалі спеціально для закоханих майстри викують, як повідомили організатори, «символічну лавку на залізних левах». Лавочку планують встановити на оглядовому майданчику в парку «Високий Замок» — власне з неї і почнеться створення «Алеї кованих фігур», яку будуть доповнювати спільними роботами впродовж усіх наступних ковальських фестивалів. Імпровізована фестивальна кузня працюватиме традиційно просто неба на площі за музеєм «Арсенал». Окрім виставки художніх робіт та майстер-класів від Школи традиційного ковальства при Музеї народної архітектури та побуту Академії Наук України, що в Пирогово, глядачі побачать нічне ковальське шоу і лицарський турнір.

13, 14 жовтня ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ СТАРОЖИТНОСТЕЙ І ГУЦУЛЬСЬКОГО ЕТНОСУ «ГАЛИЦЬКА СТАРОВИНА -2007»

місто Івано-Франківськ

Нарешті гуцульському ярмарку в Яремчі кинуто виклик! Масштабний фестиваль, що відбудеться у столиці Прикарпаття, задовольнить цікавість і вимоги претензійних туристів та колекціонерів народних старожитностей. Об’ємна експозиція впродовж двох днів розташується на площі Шептицького в центрі Івано-Франківська, а до кінця місяця у приміщенні обласного Краєзнавчого музею (міська ратуша) діятиме виставка-продаж експонованих речей та мистецьких робіт. Предмети філокартії та нумізматики, старовинні прикраси, етнічний антикваріат, сувеніри — це для колекціонерів і просто поціновувачів рідкісних та колоритних речей. Вироби з кераміки, ковані речі, декоративні прикраси з дерева та інша продукція традиційних гуцульських ремесел — для тих, хто цікавиться роботами народних умільців. На етнографічне свято запрошують гостей з усіх регіонів України — нехай колорит Галичини стане ще відомішим!

19-21 жовтня ВСЕ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬКАВИ

місто Львів

Вперше в місті, відомому своєю давньою любов’ю до кави, кав’ярень та кавування, організовується забава з філіжанкою кави для всіх любителів благородного напою. Очікується, що в ці дні у Львові зберуться відомі постачальники та виробники кави і запропонують охочій до дегустації публіці різні ґатунки й рецепти. Маємо нагоду пригадати, якою є класична кава по-віденськи і що таке кава по-турецьки, а також зрозуміти культуру приготування й подавання кави. Адже наїдків і напоїв — усього, що пасує до кави — також не бракуватиме. Втім, як і знаменитого львівського джазу.

2-4 листопада ВЕЛОСИПЕДНИЙ ФЕСТИ ВАЛЬ «ЕКСТРІ МРОВЕР»

село Яблуниця Яремчанської міської ради, Івано-Франківська область

Це буде закриття велосипедного сезону на Прикарпатті. Презентація кількох нових туристичних велосипедних маршрутів — радіальних із Яблуниці, з подоланням перевалу (931 метр). Показове екстрім-шоу — даунхіл, маунтинбайк. Місце збору — турбаза «Коза». Добрий настрій прихопити з собою.

Осінь з присмаком кави

Додати коментар

Захисний код
Оновити