Лідер на ринку сплавзасобів

Лідер на ринку сплавзасобів.

Уже вісім років фірма «НЕРІС» займається розробкою та виробництвом спортивного спорядження. Зокрема, вона впевнено лідирує на українському ринку спеціалізованого спорядження для водного туризму та спортивного сплаву. За цей період сотні наших туристів-водників укомплектували свої каркасні байдарки «Таймень», «Салют», «RZ-85» новими оболонками, «фартухами», «спідницями» виробництва «НЕРІС». У 2004 році фахівці фірми розробили і запустили у виробництво дво- і чотиримісні гребні катамарани для водного туризму та спортивного сплаву бурхливими ріками. А з минулого року «НЕРІС» пропонує монобалонну модель катамарана. Разом з німецькою компанією «Poucher Boote» українська фірма розробила і  запустила в серійне виробництво двомісну каркасну байдарку. Цьогорічною новинкою від «НЕРІС» стали тримісні байдарки. Фірма також є виробником одягу для туристів-водників, надувних рятувальних жилетів, герметичної упаковки, зручних рюкзаків для каркасних байдарок, різноманітних аксесуарів та іншого. 

Фірма «НЕРІС» пишається тим, що її постійними клієнтами є Міністерство з надзвичайних ситуацій, Міністерство освіти України, управління «Укрспортзабезпечення» Міністерства України у справах молоді і спорту, провідні українські туристичні фірми — київські «4 Сторони», «Екстрімтур», «Дивосвіт», дніпропетровська «Екстрімпартія», миколаївська «Хан-Тенгрі» та багато інших. До складу керівництва «НЕРІС» входять спортсмени-каякери та туристи-водники. Фахівці фірми дадуть вам компетентні поради у виборі спорядження, допоможуть у здійсненні найсміливіших туристичних ідей та планів!

Лідер на ринку сплавзасобів

Неріс 2

Довжина — 5,5 м

Ширина — 0,84 м

Вага — 27 кг

Корисне навантаження — 300 кг

Стрімкі форми, оптимальне розташування веслярів, підвищена міцність і жорсткість каркасу, зручні сидіння — байдарка чудово підійде як для походів, так і для змагань на річках до 3-ї категорії складності.

Лідер на ринку сплавзасобів

Неріс 3

Довжина — 5,7 м

Ширина — 0,88 м

Вага — 29 кг

Корисне навантаження — 375 кг

Класична сімейна байдарка від фірми «НЕРІС». При конструюванні цієї моделі за основу була взята популярна байдарка «Таймень-3».

Лідер на ринку сплавзасобів

Неріс К4 «Турист »

Довжина — 4,7 м

Ширина — 2,0 м

Вага — 46 кг

Корисне навантаження — 600 кг

Географія експлуатації цієї моделі практично не обмежена. Чудові ходові властивості. Можливість встановлення вітрила. Саме цю модель обрала служба порятунку Міністерства надзвичайних ситуацій при повенях.

Лідер на ринку сплавзасобів

Неріс К4 «Спорт»

Довжина — 4,7 м

Ширина — 2,0 м

Вага — 40 кг

Корисне навантаження — 500 кг

Катамаран К4 «Спорт» розроблено для динамічного сплаву річками до 5-ї категорії складності, участі в спортивних та туристичних змаганнях. Катамаран має сучасні обводи і чудову маневреність в умовах «білої води». Надійна рама зі сплаву Д16Т.

Лідер на ринку сплавзасобів

Неріс К2

Довжина — 3,8 м

Ширина — 1,9 м

Вага — 30 кг

Корисне навантаження — 400 кг

Популярний та випробуваний в багатьох походах, змаганнях двомісний катамаран. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити