Святкувало, як молоде

Святкувало, як молоде.

Святкувало, як молоде


Своє 345-річчя на початку травня Івано-Франківськ* відзначив експресивно — двома фестивалями, трьома концертами, турніром лицарів і парадом ді-джеїв.

Міжнародний фестиваль «Свято Ковалів» перетворив майдан Шептицького в центрі міста на велику майстерню. Тут два дні поспіль демонстрували свою вправність ковалі з 17 областей України і 22 країн світу. Всі разом, за давньою традицією, деталь до деталі, викували місту-імениннику подарунок — сонце. Фестивальна композиція має прикрасити одну з головних площ Івано-Франківська.

На берегах міського озера тим часом проходив Другий відкритий фестиваль екстремальних видів спорту «Х-Гуцулія 2007». Спортсмени з Харкова, Львова, Києва, Ужгорода, Тернополя, Чернівців змагалися зі скейтбордингу, тріалу, агресивних роликів та лейкджампінгу (стрибків у воду з трампліна на велосипедах). Першість у більшості номінацій завоювали чернівчани. У фіналі всеукраїнського турніру з вуличного хокею, який проходив у рамках фестивалю, перемогла команда львів’ян.

Лицарські бої, що їх влаштували реконструктори з Сімферополя, концерти за участю Олега Скрипки, Кузьми Скрябіна, Таліти Кум та гурту «Танок на Майдані Конго», а також парад івано-франківських ді-джеїв — місто відривалося, як молоде.

* 7 травня 1662 року Станіслав, заснований як місто-фортеця, отримав Маґдебурзьке право. У 1962 році місто перейменували на Івано-Франківськ.

Святкувало, як молодеСвяткувало, як молоде

Святкувало, як молодеСвяткувало, як молоде

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Дмитро БОЙЧУК, Мирослав КУШНІРЕНКО,

Денис ОВЧАР, Денис ТРОФІМОВ

Додати коментар

Захисний код
Оновити