Гарячий сезон

 Гарячий сезон

Гарячий сезон

8, 9 та 15 червня МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ГАРЯЧИЙ ДЖЕМ У СТАНИСЛАВОВІ»

місто Івано-Франківськ

Джазові культури різних країн (зокрема Польщі, Чехії та Німеччини) і особливості музикування в різних містах України — ось що відкриють для себе на цьому фестивалі зацікавлені слухачі. А поціновувачі джазу? По три концерти в перші два дні й завершальний гала-виступ — імпровізацій не бракуватиме. Приємного джазування!

 

16, 17 червня ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З РОГЕЙНУ 2007

село Глибочок, Сторожинецький район Чернівецької області

Траса змагань, які триватимуть 24 години, пролягає старезними буковими лісами Буковинських Карпат — через хребти й вершини, струмки й болота, скелі й урочища. Завдання команд, озброєних тільки компасами й мапами, — знайти всі «контрольні пункти» на місцевості і вкластися в час.

Рогейн як вид спорту досить близький до орієнтування, пригодницьких гонок та гірських марафонів. Але, на відміну від перелічених, до участі у змаганнях з рогейну можуть зголошуватися навіть туристи-початківці. Правила дозволяють у будь-який момент повернутися в базовий табір, де є лікар і гаряча їжа, поспати в наметі й продовжити дистанцію пізніше — адже «кп» можна здобувати на вибір. То як, спробуємо?

Гарячий сезон

 

17 червня ФЕСТИВАЛЬ ФОЛЬКЛОРУ «НА ГАМОРІ ГУСЛІ ЧУТИ. ГАМОРА-2007»

село Лисичево, Іршавський район Закарпатської області

Унікальний у своєму роді фестиваль уже більше десяти років проходить на подвір’ї стародавньої водної кузні, що її в народі називають «гамора». Вода гірської річечки, падаючи на дубове колесо, приводить у рух ковальський молот. Гамора — своєрідний «вічний двигун», їй уже більше 300 років. У Європі подібна кузня є тільки в Словаччині, але там вона музейна і не працює. Під час фестивалю, де характерно співають, танцюють, жартують закарпатські гуцули, лемки й русини, гамора-музей виковує десятки потішних сувенірів. Без подарунків ніхто не вертається додому.

 

22-24 червня ІІІ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З АВТОРАЛІ

місто Івано-Франківськ — місто Косів

На початку літа Прикарпаття традиційно приймає автомобільні змагання серед професіоналів. Спортсмени з усієї України з’їжджаються в передгір’я Карпат, щоби випробувати собі й свої авта, поганяти на справжніх гірських дорогах (без покриття). Перегони пройдуть у Галицькому та Косівському районах Івано-Франківської області. Курява стоятиме стовпом.

 

28 червня – 1 липня ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ «ПЛАСТУ»

село Тишківці, Городенківський район Івано-Франківської області

Цьогорічний молодіжний табір «Шух» скаути присвячують пам’яті генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича-«Чупринки». У селі Тишківці живуть найближчі його родичі, з якими пластуни мають намір познайомитися і поспілкуватися. Упродовж таборування вони також проведуть сплав по Дністру, багато мандруватимуть, змагатимуться (у тому числі біля походних казанків), пройдуть вишколи і відсвяткують ватри.

 

5-8 липня КУБОК УКРАЇНИ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ «КАМ’ЯНЕЦЬКІ СКЕЛІ»

місто Кам’янець-Подільський

Можна уявити собі, які колоритні видадуться ці змагання. Адже свою техніку туристам доведеться демонструвати, долаючи смугу перешкод, частина якої буде влаштована на території знаменитого замку. Видовище мало би бути неабияке. Тим паче, що до участі у Кубку вже котрий рік зголошуються кілька десятків молодих кам’янчан — і хлопці, і дівчата. Ще трохи — і спортивні змагання переростуть у туристичний фестиваль.

 Гарячий сезон

12-14 липня МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕТНІЧНОЇ МУЗИКИ І ЛЕНДАРТУ «ШЕШОРИ’2007 — ПОДІЛЬСЬКІ»

село Воробіївка, Немирівський район

Вінницької області

Понад Бугом будуть фестивалити кращі етно-гурти України, Білорусі, Польщі, Росії, Угорщини, Чехії, Швеції. Працюватимуть Народна, Велика та спеціальна Нічна сцени. Вздовж річкового каньйону розгорнуть галерею об’єктів лендарту. Майстерні народних ремесел (організатори кажуть, що їх програма значно розширена), екскурсії, виставки екологічно дружніх технологій — це вже традиція. Новинка — велотур, яким з Києва на фестиваль зможуть дістатися прихильники альтернативного транспорту.

 

13-17 липня МОЛОДІЖНИЙ РОК-ФЕСТИВАЛЬ «ТАРАС БУЛЬБА»

місто Дубно Рівненської області

Побувати на «Бульбі» варто хоча б тому, що музика звучить у стінах старовинного замку XV століття. Погодьтеся, прикольно слухати рок у палаці князів Острозьких та Любомирських. А якщо ще й згадати трагічну історію, повідану саме про це місце Миколою Гоголем... Біля стін Дубенської фортеці втратив Тарас Бульба обох своїх синів. Не поспішайте шукати підземний хід, яким служниця-татарка провела Андрія в обложену фортецю — Гоголь був знаменитим містифікатором.

 

20-22 липня ФЕСТИВАЛЬ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ «МІЗУНСЬКА ZВИГОДА»

селище Новий Мізунь,

Долинський район

Івано-Франківської області

Крос-кантрі, нор-шор, даунхіл, тріал — і все це посеред лісів, і на добрячій віддалі від цивілізації, обіцяє видовищне шоу й порядний екстрім. Не можете брати участі — їдьте дивитися. А ще — слухати ді-джеїв і «живі» фолькові колективи, які підтримають відчайдухів-велосипедистів.

 

28, 29 липня ХVII МІЖНАРОДНИЙ ГУЦУЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

місто Яремча

Івано-Франківської області

Цьогорічний з’їзд гуцулів буде особливо атракційним. Етнічний фестиваль без паузи перейде у гуляння з приводу Дня міста Яремчі. Обидва дійства забезпечать калейдоскоп подій і вражень. Будьте готові до гуцульської ярмарки й виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, концертів національних колективів й естрадних виконавців, танців і забав. Місцеві мешканці обіцяють коней під сідлом і купіль у валилі, яке на догоду туристам охрестили «гуцульським джакузі».

 

27-29 липня ЧЕТВЕРТІ ВСЕСВІТНІ БОЙКІВСЬКІ ФЕСТИНИ

місто Турка Львівської області

Фестиваль поєднає фольклорну (музичні та пісенні конкурси, літературні презентації, виставки образотворчого та бойківського ужиткового мистецтва) і наукову частини (в рамках фестин відбудеться конференція з питань збереження етнічної спадщини бойків). Впродовж тижня підготовки до свята і під час фесту на «Співочому полі» розташується наметовий літній табір для всіх бажаючих.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити