Галопом по стежках

Галопом по стежках.


У розпалі весни, 28 квітня, стартує всеукраїнський змаг з пішого мандрівництва «Стежками героїв 2007». Вже достатньо досвідчені організатори (акція проводитиметься увосьме) обіцяють учасникам видовищний маршрут та захоплюючі пригоди — особливо тим, хто таки потрафить фінішувати вчасно.

Галопом по стежках

Але не менш наповненими адреналіном будуть мандри і для «невдах», що впадуть у річку, в дорозі загублять члена команди, неправильно розрахують харчові припаси, довго спатимуть, багато «перекурюватимуть», зблудять з праведного шляху, дійдуть до фінішу аж після 4 травня (кінцевий термін перебування на маршруті) і не встигнуть на церемонію нагородження...

Маршрут «Стежок» належить до I-ої категорії складності, а його довжина складатиме 130 кілометрів. Орієнтовна нитка маршруту пролягає через село Дора Яремчанської міської ради, гори Пірс, Синечка, Добошанка, село Максимець на Надвірнянщині, гору Сивуля, перевал Легіонів, вершини Братківської, Чорної Кливи, полонину Плоску, перевал Столи, через Малий Горган, повз Женецький водоспад, через хребет Явірник і до села Микуличин неподалік Яремчі.

Акцію проводить Молодіжна організація «ПЛАСТ — Національна Скаутська Організація України» за сприяння Федерації спортивного туризму України. Організатори мають на меті пропаганду здорового способу життя та виховання патріотичних почуттів в української молоді. Тому для успішного виступу учасники мусять зразково опанувати інформацію про історичні (періоду визвольної боротьби середини двадцятого століття) місця та події на маршруті, утримувати свій організм у відмінній формі. А змаг дозволить їм набути досвіду у мандрівництві, орієнтуванні, користуванні туристичним спорядженням.

Минулого року «Стежками» крокували «герої» і від журналу «Карпати». Команда незле дебютувала і без призів не повернулася (натерла мозолі та набила коліна). На запитання, чи підуть хлопці й дівчата знову, кажуть: «Обов’язково! Хіба би дощ…»

фото з архіву акції «Стежками героїв 2006»

текст: Віталій ЧУПАК

Додати коментар

Захисний код
Оновити