Вільний політ

Вільний політ.

«Бабуся зібрала клумаки і рушила в дорогу. Ніхто не залишається вдома!» На такий заклик під Говерлою зібралися майже дві сотні хлопців і дівчат, дядечок і тітоньок з лижами і сноубордами. У другі вихідні березня на спортивній базі Заросляк (Івано-Франківщина) відбулися перші все-українські змагання з фрірайду серед любителів.

Вільний політ

Вільний політ засніженим схилом найвищої гори українських Карпат — розвага не для слабодухих, ризик не для початківців. Видовище — подих перехоплює. Райдери самі визначали, яким має бути спуск. Судді оцінювали його складність, брали до уваги «красу» траєкторії, вправність виконання віражів і стрибків, а також власний стиль райдера, його агресивність і впевненість під час спуску.

Вільний політ

А судді хто? Змагання «Commandor Freeride Cup», які проходили під егідою Федерації лижного спорту України і за підтримки Snickers, організували компанія Commandor спільно з Elan Ukraine. Відповідно, в суддівській колегії працювали люди, які роками катаються на лижах та бордах, усі без винятку володіють фрірайдом і не раз креслили незаймані схили в Карпатах, у Альпах та на Кавказі. Експерти пильно спостерігали за учасниками змагань.

Вільний політ

Із 92 райдерів, які були допущені до участі «Comman-dor Freeride Cup», у фінал вийшли 26. Як це часто буває, саме під час фінальних заїздів зіпсувалася погода. Гори оповив густий туман, видимість була не далі борда. Довелося визначати кращих за результатами кваліфікаційних спроб. Чотири категорії — чотири лідери. Першість у категорії «Жінки — лижі» завоювала іванофранківчанка Катерина Чередніченко, «Чоловіки — лижі» — коломиянин Андрій Мацьків. На сноубордах серед жінок кращою була Євгенія Тодорова з Києва, серед чоловіків переміг також киянин Олександр Лукач. Переможців відзначили найновішими моделями лиж і сноубордів. Всі призери отримали кубки «Commandor Freeride Cup», рюкзаки для фрірайду і солодощі. Бабуся втішилася і пообіцяла наступного року скласти молодим конкуренцію. 

Вільний політВільний політ

текст: Наталія КУШНІРЕНКО

фото: Денис ТРОФІМОВ

Коментарі   

0 #1 Home Goods 03.10.2014, 10:34
I'm now not sure the place you're getting your information, but
good topic. I needs to spend a while finding out more or figuring out more.

Thanks forr fantastic information I used to be on the lookout for this information for my mission.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити