Круті віражі на Варшавці

Круті віражі на Варшавці.


У селищі Славське Львівської області 16 та 17 лютого відбувся міжнародний фестиваль з гірських лиж. Спортивна програма фесту, організованого Українським гірськолижним клубом, передбачала змагання зі слалому-гіганта серед ветеранів і аматорів.

 Круті віражі на Варшавці

Змагання на Кубок Українського гірськолижного клубу на зимових карпатських курортах проводяться четвертий рік поспіль. На трасу виходять колишні «зірки» гірськолижного спорту і просто любителі.

В урочищі Варшавка, на базі славських спорткомплексів «Горицвіт» та «Максим», пройшов, власне, перший етап Кубка. Цього разу мірялися силами «аси» гірських лиж. Майстер спорту (МС) міжнародного класу, переможниця всесвітньої універсіади в Іспанії, неодноразова призерка чемпіонатів СРСР Марина Антонова кинула виклик переможецеві Кубку СРСР, багаторазовому призеру першості колишнього Союзу МС Дмитру Ареф’єву, призеру союзних змагань МС Антону Фалтинському та екс-чемпіону СРСР у швидкісному спуску МС Андрію Нікішкову. Ризикнув поборотися з бувалими спортсменами і один з організаторів фестивалю — перший заступник Сколівської райдерж-адміністрації Володимир Дубосевич.

Круті віражі на Варшавці 

«Специфіка трьох етапів Кубка полягає в тому, що ніхто з учасників зі змагань не вибуває, — пояснила виконавчий директор Українського гірськолижного клубу Тетяна Букаренко. — Кращі лижники у кожній віковій категорії визначаються за результатами заїздів упродовж сезону. Наступні етапи змагань ми проведемо 2–4 березня у селі Мигово Чернівецької області і 7 та 8 квітня на Драгобраті, що в Закарпатті».

Круті віражі на Варшавці

На святковому вечорі-закритті фестивалю журі оголосило прізвища переможців і нагородило їх спеціальними медалями. Але цим не обмежилося — всі учасники фесту отримали відзнаки. Адже насправді змагання були зустріччю давніх добрих друзів і лише в минулому запеклих суперників. «Чудова нагода згадати свої спортивні звершення та перемоги, поламані напередодні вирішального заїзду улюблені лижі, суперництво на схилах і не тільки», — підсумувала Марина Антонова. Теплий настрій у товаристві підтримували джазовий колектив «Light sound» та відомий львівський роковий гурт «Файно». 

Круті віражі на Варшавці

текст і фото: Мирослав КУШНІРЕНКО

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити