Дизайн-студія Марії Волосовської

Дизайн-студія Марії Волосовської.


Час рікою пливе,

Вік моделям росте,

«МВ» марка по світу крокує,

А «Княгиня хутра»,

Що із швачки зросла,

Світ моделями нині дивує.

Марія Волосовська пройшла всі щаблі виробництва — від швеї-мотористки, інженера-хіміка, начальника управління якості, начальника кушнірсько-пошивочного виробництва, заступника головного інженера, головного інженера до генерального директора.

Великий досвід, знання, творчий внесок Марії Волосовської збагатили інтелектуальну скарбницю світової хутрової галузі і України. На її рахунку 4 винаходи, 242 раціоналізаторські пропозиції, понад 300 запатентованих промислових зразків. Це яскрава особистість, якій присвоєно звання «Заслужений працівник легкої промисловості», «Заслужений раціоналізатор України», одна із перших жінок, нагороджених орденом Княгині Ольги.

Будучи доцентом Прикарпатського університету, вона стала ініціатором відкриття факультету дизайну, який виріс в Інститут культури і мистецтв.

Дизайн-студія Марії Волосовської

Неперевершений досвід, знання та нестримний потяг до творчості надихнули на створення іменної дизайн-студії Марії Волосовської, яка тривалий час функціонувала на базі експериментального цеху Хутрофірми «Тисмениця». Передовий досвід студії був узагальнений і визнаний зразковою школою підготовки винахідницького резерву. Нині іменна дизайн-студія стала приватною, а її торговельна марка завойовує міжнародне визнання, послугами та ексклюзивними виробами якої користуються багато відомих державних, політичних, наукових та громадських діячів.

Висока якість і стильний дизайн від «Княгині хутра» М.Волосовської не лише допоможуть вам зігрітись, а й прекрасно підкреслять вашу індивідуальність. Пам’ятайте — натуральне завжди неповторне, завжди шедевр. А хутровий шедевр, як талісман, володіє особливою енергетикою і передає свою силу власнику. Це треба відчути!

Якщо бажаєте мати власний «хут-ряний талісман», звертайтесь:

Україна, 76014, м. Івано-Франківськ,

вул. Національної Гвардії, 16 а,

вул. Незалежності, 39,

тел.: (0342) 75-02-24

тел.: (0342) 53-74-13

моб.: (050) 555-26-10

www.mv-hutro.com.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар

Захисний код
Оновити