CampuS, Alpinus, Stir Crazy в Україні

CampuS, Alpinus, Stir Crazy в Україні.


У жовтні 2006 року у Львові відкрилась фірма «Євромарк Україна» та перший в Україні фірмовий магазин Planet Outdoor.

Фірма «Євромарк Україна» є дочірнім підприємством АТ «Євромарк Польща» та володіє ексклюзивним правом продажу товарів торгових марок CampuS, Alpinus i Stir Crazy.

Декілька важливих дат:

1993 — створення «Євромарк Польща»;

1997 — створення і вихід на ринок марки CampuS;

з 2003 — CampuS — спонсор Польсь-кої гірськолижної збірної;

2004 — купівля марки Alpinus;

2005 — одержання ліцензії GORE-TEX для застосування у виробництві одягу Alpinus;

2006 рік:

- Alpinus — офіційний постачальник одягу та спорядження для Польської олімпійської команди на Олімпійських іграх в Турині

- створення та вихід на ринок марки Stir Crazy

- відкриття п’ятого магазину Planet Outdoor в Польщі

- вихід на біржу цінних паперів у Варшаві

- відкриття магазину Planet Outdoor в Англії

Починаючи з 1999 року, в Україні ми працювали через партнерів, яким вдячні за співпрацю.

CampuS, Alpinus, Stir Crazy в Україні

Однак система роботи через представників вичерпала свої можливості. Для розвитку бізнесу ми вирішили відкрити власне представництво в Україні.

Протягом двох років «Євромарк Україна» планує стати лідером з продажу спорядження, одягу і взуття outdoor в Україні.

Ми — гуртова фірма, і це наш основ-ний напрямок. Однак не виключаємо розвитку власної мережі фірмових магазинів Planet Outdoor.

ЩО ТАКЕ CAMPUS, ALPINUS, STIR CRAZY?

Марка CampuS — лідер оutdoor-спорядження, одягу та взуття в Польщі. Характеризується відмінним співвідношенням «ціна — якість».

Товари для активного відпочинку і повсякденного використання за доступними цінами. У пропозиції — намети, спальні мішки, рюкзаки, мембранний одяг, білизна, шкарпетки, трекінгове взуття, аксесуари.

Марка Alpinus — це топ-бренд.

Призначений для екстремальних людей, які беруть участь у високогірних сходженнях і потребують спорядження найвищої якості, цінують функціональність, високу технологічність, оптимальні параметри і готові заплатити за це відповідну ціну. В асортименті — намети, спальні мішки, рюкзаки, мембранний одяг, білизна, шкарпетки, трекінгове взуття, аксесуари.

Марка Stir Crazy — щоденний одяг, взуття і аксесуари outdoor, призначені для молоді і молодих духом людей, які цінують комфорт і легкість.

Як підказує досвід, для досягнення успіху в будь-якому бізнесі потрібна професійна команда. Наш колектив складається з молодих та креативних людей, які розвиваються і ростуть разом з фірмою. Ми намагаємось вибудувати взаємовигідні стосунки із власниками і продавцями магазинів, щоб оперативно реагувати на побажання і потреби споживачів та разом розвиватися.

Ми зацікавлені у розширенні мережі магазинів по Україні, у яких буде представлений наш асортимент, тому запрошуємо усіх до співпраці.

6-9 березня в Києві відбудеться виставка Velobike-2007, де «Євромарк Україна» запропонує свою продукцію на літній сезон 2007 та сезон осінь/зима—2007/2008 роки.

Запрошуємо всіх на виставку.

Анджей М’єчковський, генеральний директор.

Додати коментар

Захисний код
Оновити