Планета Драгобрат 2006

Планета Драгобрат 2006.


Традиційно гірськолижний сезон в Україні закривається спортивно-культурним фестивалем «Планета Драгобрат 2006» (29 квітня-4 травня). Центральною подією свята стане заключний тур відкритого чемпіонату України із слалому-гіганта (гірські лижі та сноуборд). Ветерани та аматори вже вшосте протягом сезону зберуться разом, щоби з’ясувати, хто все ж таки найсильніший. Попередні п’ять турів відбулися на гірськолижних курортах «Буковель», «Синяк», «Драгобрат». 

На змагання приїдуть понад 200 учасників. Тур проводиться відповідно до правил міжнародної лижної федерації (FIS) та Положення про проведення змагань серед ветеранів та аматорів гірськолижного спорту та сноуборду України на 2006 рік. У семи вікових групах серед аматорів гірських лиж та сноуборду й чотирьох вікових категоріях серед ветеранів гірськолижного спорту розігруватимуться 72 комплекти призів. Кожен із переможців отримає від спонсорів турніру професійне гірськолижне чи сноубордистське спорядження, одяг та інші цінні подарунки.

Планета Драгобрат 2006

Перед початком змагань кваліфіковані спортсмени та інструктори проведуть майстер-класи для любителів гірських лиж. Важливою складовою фестивалю є промоційна акція, спрямована на пропаганду здорового способу життя, туризму та відпочинку у літніх Карпатах. Організаторами виступають Рада з туризму Карпатського регіону, журнал «Карпати. Туризм. Відпочинок», Регіональний туристично-інформаційний центр, Асоціація туристично-рекреаційного комплексу «Драгобрат-Тур», Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та інші. Головні спонсори — «Київстар Україна» та «Rossignol Україна».

У програмі фестивалю: феєрверки, дискотеки, шоу парапланеристів, урочисте відкриття купального сезону у крижаному озері, конкурс костюмів, свято авторської пісні, покази нової колекції лижного одягу та спорядження, виступи акробатів та екстремальних велосипедистів, вечірній факельний хід з гори Стіг (1707 метрів). Справжнім сюрпризом для гостей озера стануть командні ігри-забави від компанії-організатора «Інтер Бізнес Форум» (м. Київ). 

1 і 2 травня — шоу-програма з виступами відомих українських гуртів та виконавців; конкурс анекдотів, кумедних історій з життя; стрибки в довжину; конкурс на витривалість у крижаній воді...

Також відбудеться виставка робіт художників і фотовернісаж з видами Карпат. Буде оголошений постфестивальний конкурс на найкраще цифрове фото зимових Карпат і фестивалю «Планета Драгобрат 2003-2006», а також на найкраще любительське відео у різних номінаціях. На переможців теж очікують дарунки.

Планета Драгобрат 2006

Для всіх бажаючих яскраво та екстремально продовжити активний відпочинок передбачені комплексні тури: 4 травня — переїзд до наметового містечка на берег річки, 5-7 травня— сплави по Черемошу чи Дністру, 8 -9 травня — велопрогулянка Кам’янцем-Подільським, Хотином з екскурсійною програмою та відвідуванням печер та замків від туристичних компаній «Дивосвіт» та «Terra Incognita », про що детальніше можна довідатися у РА «Хітон» (тел.: (044) 564-2080, (067) 503-5544).

Тим, хто хоче комфортно і вчасно приїхати на фестиваль, Гірськолижна Школа «Олені» (тел.: (044) 529-6974) пропонує п’ятиденний тур з Протасового Яру (виїзд 28.04.06 вечір — при- їзд 5.05.06 ранок). 

В матеріалі використані фото з архіву організаторів фестивалю.

текст: Сергій ПАВЛЮК.

Додати коментар

Захисний код
Оновити