Мізунська Zвигода

Мізунська Zвигода

Наприкінці вересня поблизу селища Новий Мізунь (Долинський район, Івано-Франківщина) відбувся фестиваль екстремальних видів спорту «Мізунська Zвигода».

Мізунська Zвигода

Організатори акції у такий спосіб вирішили привернути увагу до не дуже розкрученого на сьогоднішній день курорту Мізунь, зокрема, так званого Вигодського куща, а заодно популяризувати велотуризм та екстремальні види спорту, пов’язані з велосипедом. (До речі, у Мізуні планується побудувати байк-парк, якого досі в Україні немає). Організували свято Агентство розвитку Вигодського краю «Дубовий Кут» та Івано-Франківський клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий Стиль». А генеральними спонсорами зголосилися стати ВАТ «Вигодський лісокомбінат», ТзОВ «Уніплит» і банк «Фінанси та кредит».

Мізунська Zвигода

Програма фестивалю включала міжрегіональні змагання з пейнтболу — західноукраїнський чемпіонат «Ліга Трійок», гірського велосипеду — даунхілу (швидкісний спуск), нор-шору (спуск спеціально ускладненою трасою), тріалу (велоакробатика), велокросу та змагання силачів. А їх учасниками були представники Івано-Франківська та області, Тернополя, Чернівців, Львова, Ужгорода.

Мізунська Zвигода

Зрештою, не лише учасники, але й усі бажаючі могли взяти напрокат пейнтбольне спорядження, велосипеди та коней, а також проїхатися на «Карпатському трамваї», розім’яти мізки у інтерактивному конкурсі і всі розваги закусити смачними обідніми стравами.

Мізунська Zвигода

Упродовж свята мешканців наметового містечка і сусіднього приватного сектора (учасників та просто уболівальників) на відкритій сцені бавили діджеї. А закінчилося все живим концертом івано-франківських рок-гуртів «Фліт», «Пан Пупець», «Бобри», «П’ятий Поверх», «Так Треба» та «Бульба».

текст: Сергій ПАВЛЮК

Додати коментар

Захисний код
Оновити