Карпатський нарис «ЛЮДИ І ГОРИ».

«Карпатський нарис»

Понад сто читачів взяли участь у нашому конкурсі з 1 серпня до 15 листопада 2004 року. Протягом двох з половиною місяців ми отримали десятки текстів і сотні фотографій. Тішить «географія» учасників: від Закарпаття та Львівщини до Одеси та Криму. 

На редакційній нараді 18 листопада, яка мала підвести результати конкурсу, думки розділились. Енергії цього емоційного засідання (якби її можна було генерувати в електричну), мабуть, вистачило би на кілька днів роботи невеличкого заводу. Без жартів, визначити переможців було нелегко, але…

ВІТАЄМО!

Номінація «фотографія/фоторепортаж»: 

I місце — Олександр ХАРВАТ

(Рівне), «Новий рік на Говерлі» (стор. 9)

II місце — Тарас НАГІРНИЙ

(Івано-Франківськ), «На Говерлу»

III місце — Никодим МАЛАШИН

(Миколаїв), «Ліс»

Номінація «оповідання/репортаж»

I місце — Олег ГОТКО (Рівне),

«Новорічна ніч на Говерлі,

або Не віднесені вітром» (стор. 8-9)

II місце — Віталій ЧУПАК

(Івано-Франківськ),

«Ближче до Бога,

або Схиблене весілля»

III місце —

Володимир КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ (Львів),

«Туристичні проходи по Горганах»

 

Тексти оцінювалися за критеріями: інформативність, цікавість для широкого загалу, стиль та грамотність подачі інформації. Для фотографій: авторський погляд, технічна якість, інформативність, художня цінність. На жаль, ми не змогли відзначити ще багато достойних конкурсних робіт. Редакція дуже вдячна всім, хто знайшов час і можливість вислови ти свої враження від наших найкращих у світі гір. Щиро вважаємо, що в результаті виграли всі: Карпати, читачі, журнал.

Карпатський нарис «ЛЮДИ І ГОРИ».

«ЛЮДИ І ГОРИ»

Домовимося не називати нововведення конкурсом. Це швидше повинен бути форум, у якому читачі зможуть висловити своє ставлення до розвитку туризму в Карпатах. Як, на ваш погляд, відбувається цей процес, які його позитивні та негативні наслідки? Яким чином можна поєднати неминучу «цивілізацію» в горах зі збереженням унікальної природи та культури регіону? 

Просимо викладати думки та пропозиції із власного досвіду, карпатського і не тільки. Можливо, десь в інших країнах та горах ви знайшли щось позитивне або бачили болючі наслідки нерозумного підходу до туристичної справи? Справді, нас дуже цікавлять читацькі думки з цього приводу. Приймаємо тексти, що раніше не друкувались (до восьми тисяч знаків, в електронному вигляді) і фотографії (якісні відбитки розміром не менше 15х20 см,обов’язково з підписом). Надіслані роботи після попереднього відбору будемо ставити на сайт, а найкращі — друкувати в журналі під рубрикою «Люди і гори» та відзна чати корисними призами. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.karpaty.net.ua

З повагою, редакція журналу

«КАРПАТИ. Туризм. Відпочинок»

Додати коментар

Захисний код
Оновити