Дорогі мандрівники !

Дорогі мандрівники !

Дорогі мандрівники !

Богу дєкувати, як кажуть гуцули, наш перший коржик (перший номер журналу) видався не глевким, а достатньо апетитним та приємним на смак. Вже можна так казати, бо це — ваша оцінка. Нам телефонували, писали електронною поштою, приходили в редакцію із зауваженнями та пропозиціями. Якщо зібрати всі звернення, а їх, повірте, чимало, то можна було б надрукувати величезну ейфоричну статтю під заголовком «Молодці!». Дякуємо!

За два місяці на сторінках інтернет-сайту журналу (www.karpaty.net.ua) побувало понад півтори тисячі гостей. Як для дебюту це теж непоганий результат. З 1 серпня на сайті розміщено оголошення про конкурс на найкраще оповідання або фоторепортаж про відпочинок у Карпатах. Щоб узяти в ньому участь, зовсім не обов’язково бути журналістом. Достатньо подорожувати і при цьому вміти користуватись фотоапаратом або цікаво описувати свої мандрівки. Переможців визначимо 15 листопада. Пишіть, фотографуйте, присилайте. В редакції чекають призи. Думаю, ви вже встигли проглянути цей номер і побачили, що журнал трохи змінився.

Редакція врахувала побажання: ми стали більш ілюстрованими і «потовстішали». Тема номера — осінь. У Карпатах це пора фестивалів, грибників та мисливців. Досвідчені туристи саме в ці останні теплі дні ідуть в гори, щоби ще раз побачити розкішну красу золотої карпатської осені. І ще. У цьому номері ми наважилися на експеримент. В журналі надруковане оповідання-легенда, написане на початку минулого століття аутентичною гуцульською говіркою. Якщо читач зробить невеличке зусилля, аби його прочитати, то зможе збагнути глибокий філософський сенс простого життя горян у давні часи. Оповідання подається у скороченому вигляді, а повну версію ви завжди зможете прочитати на нашому сайті.

З повагою,головний редактор

Андрій ФІЛІППСЬКИЙ

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити